Vila Vilôčka je obchodík, ktorý vznikol v Trnave v novembri 2009.
Vo Vilôčke sa snažíme vytvoriť miesto, kde by sa každý cítil príjemne - "ako doma". Veríme, že sa nám tento zámer darí a keďže máme veľa milých zákazníkov a zákazníčok, načúvame ich radám a potrebám. Aj preto sme sa rozhodli na jeseň 2011 Vilu Vilôčku rozšíriť aj na e-shop, aby tak krásne vecičky mohli putovať k Vilôčkárom po celom Slovensku (i mimo neho).

Vo Vile Vilôčke nájdete  bytové doplnky vo vidieckom  štýle, prírodnú kozmetiku, levanduľu a rôzne veci a vecičky, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme od viacerých dodávateľov. Snažíme sa vždy vybrať tie najkrajšie veci a súčasne neustále obnovovať a osviežovať náš sortiment. Tak budú aj vo Vilôčke stále pribúdať novoty, ktoré Vám prinesú radosť a potešenie.

Vila Vilôčka spolupracuje s viacerými firmami a výrobcami zo zahraničia, najmä so značkami Clayre&Eef (Holandsko), Green Gate (Dánsko), Panier des Sens, (Francúzsko), Nesti Dante (Taliansko)  ako i rôznymi dodávateľmi z Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka ale aj výrobcami z Čiech a Slovenska.

Dúfame, že sa Vám bude u nás páčiť a nájdete, čo hľadáte!

Momentálne je obchodík zatvorený, ale všetky krásne vecičky si viete objednať na tejto stránke. :-)

S vrúcnym pozdravom

Vaša Vila Vilôčka