Krém na ruky MANDĽA

Značka: Panier des Sens

Objem: 75 ml

Sladké mandle z Provence, upokojujúca a hydratačná starostlivosť o telo. V Provence, kvety mandľovníka oznamujú príchod jari už koncom marca.   Mandle sú pokryté zamatovo zelenou pokožkou a obsahujú úžasné kozmetické vlastnosti. Pestovanie, ktoré je technicky veľmi citlivým procesom takmer zaniklo; pokračuje dnes vďaka vášni niekoľkých výrobcov. Sladké mandle z Provence sa pestujú na náhornej plošine Valensole, uprostred prírodnej rezervácie Verdon, rodinou Schulzovcov, ktorá sa tomu venuje od roku 1984. Sú ideálne pre citlivú a jemnú pokožku,upokojujú, zmierňujú pocity nepohodlia a pomáhajú obnoviť rovnováhu v epiderme spolu s jej prirodzenou ochranou. Olej je  bohatý na vitamíny A a E, vyživuje a hydratuje.

Krém na ruky od francúzskej značky Panier des Sens "MANDĽA" obsahuje zjemnňujúci výťažok sladkej mandle.  Vďaka svojmu obsahu 20 % bambuckého masla má tento krém výborné zvláčňujúce vlastnosti a pokožka ho rýchlo absorbuje, pričom ju zanechá jemnú a mäkkú. 

Je vyrobený v plnom súlade s ECOCERTom bez použitia syntetických pesticídov a herbicídov. Žiadne z výrobkov Panier des Sens nie sú testované na zvieratách. 

€ 9.20