Mydlo mandľové mlieko

Značka: Panier des Sens

Hmotnosť: 200 g

Sladké mandle z Provence, upokojujúca a hydratačná starostlivosť o telo. V Provence, kvety mandľovníka oznamujú príchod jari už koncom marca.   Mandle sú pokryté zamatovo zelenou pokožkou a obsahujú úžasné kozmetické vlastnosti. Pestovanie, ktoré je technicky veľmi citlivým procesom takmer zaniklo; pokračuje dnes vďaka vášni niekoľkých výrobcov. Sladké mandle z Provence sa pestujú na náhornej plošine Valensole, uprostred prírodnej rezervácie Verdon, rodinou Schulzovcov, ktorá sa tomu venuje od roku 1984. Sú ideálne pre citlivú a jemnú pokožku,upokojujú, zmierňujú pocity nepohodlia a pomáhajú obnoviť rovnováhu v epiderme spolu s jej prirodzenou ochranou. Olej je  bohatý na vitamíny A a E, vyživuje a hydratuje.

Úžasné mydlo so zjemňujúcim mandľovým mliekom je skvelé pre suchú a citlivú pokožku. Má vysoký obsah vitamínu A a E, oba pomáhajú elasticite pokožky a pomáha ju regenerovať. Extra jemné mydlo s vysokým obsahom bambuckého masla, ktoré má zmäkčujúce a zvláčňujúce účinky. Mydlo je vhodné na každodenné použitie - ideálne na pokožku tváre a tela, ktoré čistí jemnou penou pričom súčasne zachováva prírodzenú rovnováhu Vašej pokožky.

Žiadne z výrobkov Panier des Sens nie sú testované na zvieratách. Výrobky sú certifikované ECOCERT-om. Neobsahuje žiadne parabény, hliník, silikón a phenoxyethanol.

€ 4.90