Novinka

Tekuté mydlo MANDĽA

Značka: Panier des Sens

Objem: 500 ml

Sladké mandle z Provence, upokojujúca a hydratačná starostlivosť o telo. V Provence, kvety mandľovníka oznamujú príchod jari už koncom marca.   Mandle sú pokryté zamatovo zelenou pokožkou a obsahujú úžasné kozmetické vlastnosti. Pestovanie, ktoré je technicky veľmi citlivým procesom takmer zaniklo; pokračuje dnes vďaka vášni niekoľkých výrobcov. Sladké mandle z Provence sa pestujú na náhornej plošine Valensole, uprostred prírodnej rezervácie Verdon, rodinou Schulzovcov, ktorá sa tomu venuje od roku 1984. Sú ideálne pre citlivú a jemnú pokožku,upokojujú, zmierňujú pocity nepohodlia a pomáhajú obnoviť rovnováhu v epiderme spolu s jej prirodzenou ochranou. Olej je  bohatý na vitamíny A a E, vyživuje a hydratuje.

Marseilské tekuté mydlo so zmäkčujúcim výťažkom mandle. Vyrobené 95% z prírodných ingrediencií, tradičnou metódou výroby mydiel z Marseille. Mydlo bolo vytvorené s extraktom zo sladkej mandle a je vhodné ako na telo i tvár.

Je vyrobené v plnom súlade s ECOCERTom bez použitia syntetických pesticídov a herbicídov. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách.

Balenie v plastovej fľaštičke s pumpičkou s objemom 500 ml.

 

€ 10.90